Limon suyu ve sarımsak mucizesi

limonsuyu ve sarimsak Limon suyu ve sarımsak mucizesi

2 Litre limon suyu,

40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak.

Ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz.

Hazırlanışı

Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurun, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatın. 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklayıp her gün çalkalayın (sarımsaklar iyice erimiş olacak). 25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsanız bir çay bardağı için. Kavanoz bitene kadar içmeye devam edin. Kavanozun kapağının hep kapalı kalmasına dikkat edin. Kavanoza asla su, şeker v.b. karıştırmayın ancak çay bardağına aldığınız kısmını dilerseniz sulandırarak içebilirsiniz. Bunu içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içmeyin, yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapabilirsiniz, mümkünse her sabah aynı saatte içmeye özen gösterin.

% 100 Kanıtlanmış Yararları

1 -Tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyet e dikkat etmek gerekiyor) şekeri düşürüyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taslarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önleyip, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip
ileri-refleks hızını artırıyor, felçlere ve VERTIGO\’da fayda veriyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerji yi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerji lerini kökünden kesiyor, kansere karış tüm vücudu koruyor.

Not: Her şifalı karışım herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Mutlaka doktorunuza danışınız.

66 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>