Sadece Kadınların Yapabildikleri!

sadece kadinlarin yapabildikleri Sadece Kadınların Yapabildikleri!

sadece kadınların yapabildikleri…

Evet, kadın-erkek eşitliği var. Ama yalnızca kadınlara mahsus olan özelliklerde var. Bu özellikleri merak ettiyseniz, buyrun…

1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar!

2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı!

3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye çekinmiyoruz.

4- Renkli kokteyl avantajı: Erkekler, elinde pembe bir içkiyle seksi görünebilir mi? Kadınlar bira da içse, bol süslemeli rengarenk kokteyller de içse, hala çekici görünebilirler!

5- Uzun yaşamak: Kadınların erkeklerden ortalama 5 ile 10 yıl arası fazla yaşadıklarını biliyor muydunuz? Bu avantaj değilse nedir?

6- Çoklu orgazm: Erkekler gibi bir sonraki için beklememize gerek yok. Kadınlar gerçekten şanslı!

7- Aynı anda birkaç iş yapabilmek: Telefonda en yakın kız arkadaşımızla konuşurken bir yandan da yemek yapmaya devam edebiliriz. Bu erkeklerin doğasına aykırı!

8- Soyadı değiştirebilmek: Evlendikten sonra sevdiği kadının soyadını alabilen bir erkek tanıyor musunuz?

9- Etek giymek: Yazın en sıcak günlerinde erkekler pantolon giymeye mahkum, ama biz etek giyebiliriz!

10- Trafik cezasından kurtulmak: Polis memuruna gülümseyip “Özür dilerim” diye masum masum bakıp da cezadan yırtan bir erkek yoktur!

11- Yaşlanmamak: Elbette yaşlanacağız ama Demi Moore’a ya da Sharon Stone’a bakın! 40 yaşını geçen erkek yaşlanır, ama kadınlar güzelliğinin doruklarına ulaşır!

12– Dans pistinde starlaşmak: Erkekler dans ederken bizi izlemekle meşgul oldukları için, biz de içimizden geldiği gibi dans edip bütün hünerlerimizi ortaya dökebiliriz!

13- Yüksek topuklu ayakkabılar: Hem boyumuzu daha uzun gösteriyorlar, hem de bacaklarımızı daha seksi! Erkekler sıkıcı düz ayakkabılarını giymeye devam edebilir…

14- Flört etmek: Tamam biraz üçkağıtçılığa giriyor bu ama istediğimizi elde etmek için ufak bir gülümsemenin, birkaç tatlı sözün ne zararı olabilir ki! Bunu erkekler yapamaz.

15– Adet öncesi sendromu: Huysuzluklarımızı, adet öncesi sendromuna bağlayıp, karnım ağrıyor diye suçu bu duruma atabiliriz.

16- Saç uzatmak: Kuafördeki randevumuzu kaçırsak bile saçımız uzadığı için daha iyi görünürüz, erkekler ise mağara adamı gibi görünür!

17- Kapatıcı mucizesi: Önceki geceden kalan kızarıklıkları ve morlukları kapatmak için kapatıcı ya da eşarp kullanabiliriz, erkekler sadece daha dikkatli olmak zorunda…

18- Herkesin haberi olmadan tahrik olmak: Erkekler gibi bacak bacak üstüne atmak ya da en kısa zamanda ortadan kaybolup ‘sakinleşmeyi’ beklemek zorunda değiliz!

19- G-string giymek: Hem çok rahat, hem de seksi! Bunu bir erkek yapsa son derece iğrenç görünürdü!

20- Makyaj yapmak: Bu bizim için rutin bir günün parçası! İyi hissetmek ve iyi gözükmek için bundan daha kolay bir yol yok!

Erkeklerin neyi var???

26 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>